Kilka prostych pomysłów na udekorowanie sypialni

Nasze dzieci dorastają zaskakująco szybko. Uważam, że każdy rodzic, patrząc wstecz, widzi dzień narodzin swojego dziecka tak, jakby to był dopiero wczoraj. Ale nie! Dorastają, robią to szybko i równie szybko zmieniają swoje upodobania. Jeśli wczoraj Psi Patrol i Świnka Peppa były mistrzami w sypialni, teraz jesteśmy już Dragon Ball.

Jest więc oczywiste, że sypialnia, magiczne królestwo cudów, gdy są jeszcze małe, już w wieku 6 lat wymaga personalizacji przez mieszkańca sypialni. Zmieniają się również potrzeby i zajęcia dzieci związane z wiekiem. Rozpoczyna się faza związana z nauką i szkołą, ale także pierwsze pasje do sportu serca. Następnie dochodzimy do okresu dojrzewania, w którym ego jest silne i przeważa i prosi o wyrażenie siebie zarówno w ubiorze, jak i dekoracji dziecięcej sypialni. Osobowość prosi o wyrażenie siebie, a wyobraźnia biegnie szybko i musi znaleźć ujście w przestrzeni, która naprawdę odpowiada tym, którzy nią żyją (choć może nie odpowiadać gustom, nas rodziców).

Jak nadążyć za zmianami w gustach naszych dzieci i wyremontować te sypialnie nie wydając fortuny? Zobaczmy razem kilka prostych pomysłów na udekorowanie sypialni przy niskim budżecie, odrobinie umiejętności manualnych, a także przy współpracy dzieci i młodzieży.

Udekoruj nadrukami i plakatami

Nadruki i plakaty do dekoracji sypialni pozwalają w prosty sposób udekorować i spersonalizować pokój dziecięcy lub młodzieżowy. Możesz wybrać różne motywy, bardziej złożone grafiki w zależności od wieku, fotografii lub malarstwa. Efekt będzie wyjątkowy i gwarantowany.

Nie zapomnij o możliwości wyboru spersonalizowanych odbitek ze swoimi zdjęciami. Zdjęcia naszych dzieci lub nastolatków możemy wydrukować na płótnie, papierze lub panelach akrylowych (to tylko niektóre opcje). Ale można je również nadrukować na tkaninie, tworząc w ten sposób tkaninę dekoracyjną. Lub możesz wybrać niepowtarzalne efekty uzyskane poprzez wybór nadruków na metalu, drewnie i tworzywach sztucznych, a wszystko to możliwe dzięki nowym technologiom druku.

Taśma dekoracyjna

Użycie taśmy dekoracyjnej do dekoracji sypialni to z pewnością kolejny łatwy i kreatywny sposób. Oprócz ram i dekoracji ściennych można tworzyć prawdziwe kompozycje. Możesz użyć taśmy dekoracyjnej w najbardziej odpowiednich kolorach w zależności od wystroju pomieszczenia i stworzyć prawdziwy filc rouge na ścianach sypialni.

Taśma dekoracyjna doskonale nadaje się również do pokoju dziecięcego, ponieważ pozwala im wędrować z wyobraźnią. Taśmy te przede wszystkim po usunięciu nie brudzą ścian. Dostępna jest duża różnorodność kolorów, rozmiarów i wzorów, dzięki czemu jest niezwykle uniwersalna.

 

Po więcej inspiracji zapraszamy tutaj https://www.grodnozamek.pl/zmieniamy-sypialnie-dzieci-poznaj-kilka-porad/