Planujesz lot z Balic? Samochód zostawisz na parkingu!

Każdy, kto wybiera się w podróż samolotem, musi wszystko dobrze zaplanować. Jedna z najważniejszych kwestii odnosi się do transportu na lotnisko. Najwygodniej dostać się tam prywatnym samochodem – zwłaszcza że można skorzystać z udogodnienia w postaci parkingu.

Samolotem z Balic – co z samochodem?

Jednym z lotnisk w Polsce, które wyróżniają się największą przepustowością, są Balice. Parking przy porcie lotniczym jest ogromnym udogodnieniem dla wszystkich zmotoryzowanych podróżnych, którzy cenią sobie własny komfort i wygodę. Największą korzyścią wynikającą z korzystania z takiego obiektu jest to, że nie trzeba martwić się o to, co zrobić z autem. W takim miejscu będzie ono bezpieczne i bez szwanku poczeka na powrót właściciela. Opłaty z tego tytułu nie są wysokie, co stanowi dla kierowców dodatkową zachętę.

Parking przy lotnisku – jakie ma zalety?

Parkingi stanowią ważny element infrastruktury każdego portu lotniczego – lotnisko w podkrakowskich Balicach nie jest tutaj wyjątkiem. Przede wszystkim zapewniają podróżnym spokój, ponieważ nie muszą oni martwić się o kwestie związane z dojazdem na lotnisko. Parking w Balicach obsługiwany przez Grupę Interparking to ponad 600 miejsc postojowych, co daje gwarancję wolnego miejsca. Firma zapewnia bezpłatny transport do terminala i z powrotem. Na parkingu znajdują się specjalne miejsca przeznaczone do wyładunku bagażu. Ułatwieniem dla osób korzystających z parkingu są ponadto automatyczna kasa oraz wejście dla klientów, którzy chcą dostać się pieszo do terminala.

Parking przy lotnisku – jak korzystać?

Każdy, kto chce zostawić auto na parkingu przy balickim porcie lotniczym, powinien w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą w tym zakresie. Warto wybrać usługodawcę, którego propozycja odpowiada indywidualnym wymogom pod kątem ceny oraz zawartości. Istotnymi kwestiami, jakie należy mieć przy tej okazji na uwadze, są: odległość obiektu od terminala, opcja bezpłatnego transportu do terminala oraz możliwość zarezerwowania miejsca postojowego online.